Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku. Jednak nasze usługi realizujemy w całej Polsce. Pracownicy Reedu z przyjemnością odwiedzą Państwa firmę, aby odpowiedzieć na wszelkie możliwe pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na podany adres e-mail.
A może interesuje Cię praca jako korepetytor? Zapraszamy do zakładki Zostań korepetytorem, znajdziesz tam wszelkie informacje na temat pracy w Reedu.
Zapraszamy do kontaktu!

Przesyłając wiadomość na podany na stronie adres email lub w inny sposób wysyłając wiadomość do Reedu Sp. z o.o., al. Grunwaldzka 203/2, 80-266 Gdańsk (administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Reedu Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w wiadomości i oświadczasz, że zapoznałaś/eś się z polityką cookies (pod adresem: https://reedu.eu/polityka-plikow-cookies-eu/), polityką prywatności (pod adresem: https://reedu.eu/oswiadczenie-o-ochronie-prywatnosci-eu/) oraz wyłączeniami odpowiedzialności (pod adresem: https://reedu.eu/wylaczenie-odpowiedzialnosci/) Reedu Sp. z o.o. i je akceptujesz.

Reedu Sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 203/2
80-266 Gdańsk
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
KRS 0000960856; NIP 5842815461; REGON 521493019
Kapitał zakładowy: 50.000 zł, opłacony w całości