Wierzymy w edukację online!

Dlaczego? Świadczenie usług za pośrednictwem internetu wyrównuje szanse! Zarówno w dostępie do wartościowych korepetytorów przez dzieci i ich rodziców, jak i w drugą stronę. Krąg osób zainteresowanych nauką, do których mogą dotrzeć nasi korepetytorzy jest o wiele większy, niż przy zajęciach stacjonarnych. Edukacja zdalna, nauka domowa, korepetycje online – znak naszych czasów. Skuteczne korepetycje online -> Reedu.

 

Reedu to nowa jakość w branży #EdTech! Jesteśmy pierwszym polskim startupem edukacyjnym, który skupia się na podnoszeniu jakości nauki zdalnej oferując prywatne korepetycje online, na bieżąco konsultując się z czołowymi polskimi edukatorami oraz oferuje swoje usługi w formie benefitu pracowniczego.

Wizja

Stworzenie globalnego hubu edukacyjnego, dostępnego w świecie cyfrowym.

Misja

Dostarczanie najlepszej jakości usług edukacji cyfrowej, świadczonej przez świetnych korepetytorów, z wykorzystaniem najlepszych narzędzi i praktyk.

Poznaj twórców Reedu!

TK_Reedu_380

Tomasz Kowalski

Chief Executive Officer

Przygodę z branżą edukacyjną rozpocząłem niemal 10 lat temu. Byłem wtedy odpowiedzialny za stadion PGE Arena / Energa Gdańsk. Realizowaliśmy wówczas wiele ciekawych inicjatyw wspólnie z uczelniami wyższymi z Trójmiasta. Niemniej w głowie utkwił mi nasz partnerski projekt z Inkubatorem STARTER i Miastem Gdańsk, pn. "Lekcje przedsiębiorczości - Edycja Stadion". Był on skierowany do młodzieży gimnazjalnej, która uczyła się od nas przedsiębiorczości na przykładzie organizacji wydarzeń sportowych oraz koncertów gwiazd, takich jak Avicii, czy Justin Timberlake. Kolejne lata to współpraca z Piotrem Gackiem pod kątem analizy edukacji sportowców od wczesnych lat szkolnych, w ramach dwutorowej kariery sportowej. Aż w końcu, po wielu latach, drogi moje i Jędrzeja skrzyżowały się ponownie i postanowiliśmy, że chcemy wspólnie zbudować startup edukacji online! Do projektu zaprosiliśmy Krzyśka i Kubę, gdyż istotne jest dla nas bezpieczeństwo prawne naszych klientów oraz dostarczanie usługi komfortowej pod kątem technologicznym.

JS_Reedu_380

Jędrzej Sołowij

Chief Educational Officer

Choć ukończyłem studia prawnicze, od lat związany jestem z edukacją i rozwojem. Jako tutor języka angielskiego i trener Odysei Umysłu od zawsze łączę w swoich działaniach wiedzę i praktykę z przełamywaniem schematów oraz działaniem na nieoczywistościach. Uważam, że w pracy edukacyjnej najważniejsza jest relacja oraz szczera pasja do tego, o czym się mówi. Dlatego z taką radością wprowadzam gamifikację i game-based learning do polskich szkół i firm - zarówno podczas zajęć praktycznych i warsztatów, jak i podczas konferencji i projektów.

KK_Reedu_380

Krzysztof Kowalski

Chief Operational Officer

Jestem radcą prawnym, przedsiębiorcą oraz twórcą pierwszych w północnej Polsce pokojów zagadek, pn. Escaperooms.pl. Interesuje mnie przemysł czasu wolnego nastawiony na rodziny z dziećmi, świat nowych technologii (blockchain, IoT, metaverse) oraz cyfryzacja usług. Prywatnie jestem ojcem uroczej 5-latki. W Reedu odpowiadam za kwestie operacyjne, finansowe i prawne, w tym w szczególności zapewnienie użytkownikom bezpiecznego korzystania z serwisu z poszanowaniem zasad dotyczących ich prywatności. Chciałbym, aby usługi w Reedu były na takim poziomie, z którego sam chciałbym korzystać jako rodzic wspierający za kilka lat moją córkę w jej przyszłej edukacji i pogłębianiu wiedzy z różnych dziedzin.

JZ_Reedu_380

Jakub Zalas

Chief Technology Officer

Posiadam ponad siedemnaście lat doświadczenia w branży IT jako programista, architekt i trener w organizacjach od rządu Wielkiej Brytanii, poprzez korporacje ubezpieczeniowe, po startupy i firmy eCommerce. Pomagam tworzyć rozwiązania, gdzie szczególnie istotna jest jakość i długi czas życia projektu. Ponadto, szkolę zespoły z wdrażania zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania i praktyk programistycznych nastawionych na jakość. Zaangażowałem się w Reedu, ponieważ obserwując drastyczny wzrost usług świadczonych zdalnie, wierzę, że jest to również przyszłość nauczania. Chcę tym samym, abyśmy w Reedu wypracowali najlepsze możliwe rozwiązania usług edukacji online.