Nauczaj z nami!

Dołącz do zespołu korepetytorów Reedu!

 

Jeśli chcesz dzielić się swoją pasją i wiedzą, a przy tym nieźle zarobić, Reedu to miejsce dla Ciebie! Zapełnimy Twój kalendarz zajęć i wesprzemy Cię merytorycznie. Dzięki temu Ty skupisz się na tym co najważniejsze, czyli prowadzeniu niezapomnianych zajęć!

Jak działamy?

Reedu to więcej niż platforma łącząca uczniów z korepetytorami. Chcemy, aby każdy prowadzący nasze zajęcia czuł się ważnym członkiem zespołu. Dlatego będziemy robić wszystko, aby Twoja praca była wygodna i efektywna!

dedykowane środowisko pracy

Zintegrowany komunikator pozwoli Ci w pełni skupić się na pracy z uczniem, ponieważ wszystko co potrzebne będzie dostępne na ekranie: czat, interaktywna tablica, możliwość przesyłania materiałów. Z pewnością jego intuicyjna obsługa nie będzie problemem, ale jesteśmy do dyspozycji, jeśli będziesz potrzebować naszego wsparcia.
Każdy korepetytor ma swoje triki i pomysły, aby zainteresować ucznia tematem. Jednak jeśli będziesz potrzebować pomocy lub inspiracji, nasz zespół wesprze Cię przy planowaniu zajęć.

pomoc w przygotowaniu zajęć

Rada Ekspertów do Twojej dyspozycji

Zespół pasjonatów i ekspertów edukacyjnych z różnych przedmiotów szkolnych, który pomoże Ci rozwinąć umiejętności tutorskie. Będziesz mieć możliwość skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia biorąc udział w wydarzeniach dedykowanych dla zespołu Reedu! Przeczytaj więcej o Radzie w tym miejscu lub bezpośrednio na stronach Agnieszki, Przemka i Dawida.
Godziny pracy i dostępność ustalimy wspólnie, aby jak najlepiej zaplanować czas spędzony w Reedu. Dzięki temu możesz zaplanować swoją dostępność dowolnie – piątek, świątek, czy niedziela! My natomiast zajmiemy się dopasowaniem uczniów i obsługą administracyjną. Idealna praca dla studenta online.

grafik wygodny dla Ciebie

systematyczne wynagrodzenie i jasne zasady

Nasze zasady współpracy i rozliczeń są jasne i proste, aby dać Ci poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Dlatego my zajmiemy się niezbędnymi zgłoszeniami do urzędów i zadbamy o formalności. Chcemy Cię odciążyć i zapewnić komfort pracy, aby nie było zaskoczeń i niemiłych niespodzianek z PITem na koniec roku.
Jeśli zostaniesz z nami na dłużej i zainwestujesz więcej czasu, z przyjemnością Ci się odwdzięczymy! Dlatego dla korepetytorów osiągających ponadprzeciętne wyniki pracy oraz przyjmujących więcej uczniów przewidujemy premie! Chcielibyśmy też wiedzieć na czym Tobie zależy przy współpracy z Reedu.

możliwość rozwoju kariery

Nie czekaj dłużej, dołącz do naszego zespołu!

Aplikacja do Reedu jest prosta jak 1... 2... 3!

1. Zgłoszenie się, a następnie przesłanie CV
Zgłoś do nas chęć dołączenia do zespołu Reedu przesyłając e-mail na adres, który znajdziesz w zakładce Kontakt. Jeśli będziemy poszukiwali w tym momencie korepetytorów, poprosimy Cię o przesłanie swojego CV oraz innych informacji (wszystko dostaniesz w wiadomości zwrotnej od nas). W związku z tym, iż nie jesteśmy firmą typu „marketplace”, nie prowadzimy stałego naboru, ale często można zobaczyć na portalach pracy lub w mediach społecznościowych nasze ogłoszenia. Zachęcamy do ich śledzenia 🙂

 

2. Rozmowa wstępna i weryfikacja wiedzy
Krótki test przedmiotowy potwierdzi Twoje kompetencje, a w czasie rozmowy poznamy się lepiej.

 

3. Onboarding w Reedu i przygotowanie do zajęć
Przygotujemy Cię do pierwszych zajęć i odpowiemy na wszystkie pytania. Następnie będziemy czuwać, aby Twoje spotkania przebiegały bezproblemowo!

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania!

Jakie wymagania muszą spełniać korepetytorzy online?

Musisz mieć ukończone 18 lat, a Twoja wiedza z zakresu nauczanego przedmiotu musi być wystarczająca, aby prowadzić zajęcia na poziomie szkoły podstawowej lub średniej. Chcemy, aby nasi uczniowie czerpali radość z zajęć, więc również dla Ciebie nauczany przedmiot powinien być czymś przyjemnym.

Ile mogę zarobić?

Płacimy naszym lektorom 45 zł brutto za 60-minutowe zajęcia. Jeśli studiujesz, masz nie więcej niż 26 lat i posiadasz aktualną legitymację studencką, kwota realnej wypłaty „na rękę” dla Ciebie wyniesie 45 zł za przepracowane 60 minut. Od Ciebie zależy, ile godzin będziesz pracować i jakie będzie Twoje wynagrodzenie w każdym miesiącu. Podpisując z nami umowę deklarujesz dyspozycyjność na poziomie minimum 6h tygodniowo.

Czy muszę samodzielnie rozliczać się z Urzędem Skarbowym? A co z ZUS?

Nawiązując z nami współpracę, podpisujemy z Tobą umowę zlecenia. Po naszej stronie jest zgłoszenie Cię do ZUS i US, a także na koniec roku otrzymasz od nas swój PIT. NIE przerzucamy na Ciebie tych rozliczeń i formalności, my się tym za Ciebie zajmujemy.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś rozliczać się z nami na podstawie faktury, również istnieje taka możliwość.

Ile czasu muszę zadeklarować?

Minimalny czas Twojej dyspozycyjności każdego tygodnia to 6 godzin. Ty decydujesz, czy będzie to jednego dnia 6h, czy trzy dni po 2h lub jakkolwiek inaczej. Oczywiście rozumiemy, że każdemu może przydarzyć się choroba lub wydarzyć się niespodziewana okoliczność. W takiej sytuacji chcielibyśmy, abyś odrobił godziny, które „wypadły”. Grafik układamy wspólnie z Tobą, aby obu stronom było wygodnie.

Jakich narzędzi IT wymaga praca dla korepetytora online?

Aby prowadzić zajęcia online, potrzebujesz komputer lub tablet z mikrofonem, kamerą oraz stabilnym łączem internetowym. Zalecane jest korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Chrome lub Safari.

Przy wyborze sprzętu istotne jest, aby praca z uczniem była dla Was obojga komfortowa – korzystanie z wideokonferencji, chatu, interaktywnej tablicy, czy narzędzia ankietowego.

Czy mogę pracować poza domem?

To Ty decydujesz gdzie pracujesz. Z naszej strony jedyne wymagania to sprzęt i łącze internetowe, które pozwoli Ci prowadzić zajęcia. Dodatkowo, w czasie prowadzonych zajęć musisz być w miejscu, gdzie jest cicho, jasno i nie ma nic co mogłoby rozpraszać Ciebie lub Twojego ucznia.

Czy mogę prowadzić inne zajęcia niż z przedmiotów szkolnych?

Oczywiście! Powiedz nam w trakcie spotkania rekrutacyjnego, w czym czujesz się dobrze i prowadzenie, jakich zajęć Cię interesuje. Jeśli nie będziemy mogli od razu uruchomić takich zajęć, z pewnością rozpoczniemy informowanie naszych uczniów, o takiej możliwości.