Nauczaj z nami!

Dołącz do zespołu korepetytorów Reedu!

 

Jeśli chcesz dzielić się swoją pasją i wiedzą, a przy tym nieźle zarobić, Reedu to miejsce dla Ciebie! Zapełnimy Twój kalendarz zajęć i wesprzemy Cię merytorycznie. Dzięki temu Ty skupisz się na tym co najważniejsze, czyli prowadzeniu niezapomnianych zajęć!

Jak działamy?

Reedu to więcej niż platforma łącząca uczniów z korepetytorami. Chcemy, aby każdy prowadzący nasze zajęcia czuł się ważnym członkiem zespołu. Dlatego będziemy robić wszystko, aby Twoja praca była wygodna i efektywna!

dedykowane środowisko pracy

Zintegrowany komunikator pozwoli Ci w pełni skupić się na pracy z uczniem, ponieważ wszystko co potrzebne będzie dostępne na ekranie: czat, interaktywna tablica, możliwość przesyłania materiałów. Z pewnością jego intuicyjna obsługa nie będzie problemem, ale jesteśmy do dyspozycji, jeśli będziesz potrzebować naszego wsparcia.
Każdy korepetytor ma swoje triki i pomysły, aby zainteresować ucznia tematem. Jednak jeśli będziesz potrzebować pomocy lub inspiracji, nasz zespół wesprze Cię przy planowaniu zajęć.

pomoc w przygotowaniu zajęć

Rada Ekspertów do Twojej dyspozycji

Zespół pasjonatów i ekspertów edukacyjnych z różnych przedmiotów szkolnych, który pomoże Ci rozwinąć umiejętności tutorskie. Będziesz mieć możliwość skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia biorąc udział w wydarzeniach dedykowanych dla zespołu Reedu! Przeczytaj więcej o Radzie w tym miejscu lub bezpośrednio na stronach Agnieszki, Przemka i Dawida.
Godziny pracy i dostępność ustalimy wspólnie, aby jak najlepiej zaplanować czas spędzony w Reedu. Dzięki temu możesz zaplanować swoją dostępność dowolnie – piątek, świątek, czy niedziela! My natomiast zajmiemy się dopasowaniem uczniów i obsługą administracyjną. Idealna praca dla studenta online.

grafik wygodny dla Ciebie

systematyczne wynagrodzenie i jasne zasady

Nasze zasady współpracy i rozliczeń są jasne i proste, aby dać Ci poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Dlatego my zajmiemy się niezbędnymi zgłoszeniami do urzędów i zadbamy o formalności. Chcemy Cię odciążyć i zapewnić komfort pracy, aby nie było zaskoczeń i niemiłych niespodzianek z PITem na koniec roku.
Jeśli zostaniesz z nami na dłużej i zainwestujesz więcej czasu, z przyjemnością Ci się odwdzięczymy! Dlatego dla korepetytorów osiągających ponadprzeciętne wyniki pracy oraz przyjmujących więcej uczniów przewidujemy premie! Chcielibyśmy też wiedzieć na czym Tobie zależy przy współpracy z Reedu.

możliwość rozwoju kariery

Nie czekaj dłużej, dołącz do naszego zespołu!

Aplikacja do Reedu jest prosta jak 1... 2... 3!

1. Przesłanie formularza i CV
Wypełnij poniższy formularz oraz prześlij nam swoje CV. Zaznacz jakich zajęć chcesz u nas uczyć, a w dodatkowym polu tekstowym możesz dodać na jakim poziomie – szkoła podstawowa, średnia, poziom podstawowy, zaawansowany. Istotna jest dla nas również informacja, jaka jest Twoja dyspozycyjność czasowa. Każdy korepetytor w Reedu deklaruje min. 6h dostępności tygodniowo.

 

2. Rozmowa wstępna i weryfikacja wiedzy
Krótki test przedmiotowy potwierdzi Twoje kompetencje, a w czasie rozmowy poznamy się lepiej.

 

3. Onboarding w Reedu i przygotowanie do zajęć
Przygotujemy Cię do pierwszych zajęć i odpowiemy na wszystkie pytania. Następnie będziemy czuwać, aby Twoje spotkania przebiegały bezproblemowo!

  Aplikuj już dziś!

  Zaznacz przedmioty, których chcesz uczyć*
  MatematykaFizykaChemiaBiologiaGeografiaInformatykaHistoriaPolskiAngielskiNiemieckiUkraińskiRosyjski
  Dodaj CV w formacie PDF, DOC lub DOCX*
  Niniejszym oświadczam, że nie otrzymałem sądowego zakazu pracy z osobami nieletnimi*
  Klikając w przycisk „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne Reedu Sp. z o.o., al. Grunwaldzka 203/2, 80-266 Gdańsk(Zleceniodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Zleceniodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: reedu@reedu.eu.
  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe - obowiązki związane ze zgłoszeniem do ZUS (jeśli jest obowiązkowe w danym przypadku) czy obowiązkami w zakresie podatku dochodowego (pobór zaliczki - jeśli jest obowiązkowe w danym przypadku, wysyłka PIT-11) (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o o Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy, dyspozycyjności, adres e-mail, nr telefonu);(c) w oparciu o Twoją zgodę - wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje, Twój wizerunek, zainteresowania); (d) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. w związku z charakterem zlecenia polegającego na pracy z dziećmi - oświadczenie o braku sądowego zakazu pracy z dziećmi). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska, ale tylko i wyłącznie w oparciu o Twoją zgodę, jeżeli taką wyrazisz. Podanie danych osobowych niezbędnych do wypełnienia przez Zleceniodawcę ciążących na nim obowiązków prawnych, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, a brak ich podania uniemożliwia udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale brak ich podania może spowodować odrzucenie Twojej kandydatury, jeżeli brak podania danych uniemożliwi ocenę Twojej kandydatury pod kątem kwalifikacji, umiejętności itp. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 6 miesięcy. Jeżeli wyraziłeś osobną zgodę na przetwarzanie danych na cele przyszłych rekrutacji, Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż 24 miesiące.
  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: reedu@reedu.eu*.
  Wyrażam dodatkowo zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, tj. przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące (wyrażenie zgody jest dobrowolne i nie jest niezbędne do wzięcia udziału w bieżącej rekrutacji).
  *wszystkie pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

  FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania!

  Jakie wymagania muszą spełniać korepetytorzy online?

  Musisz mieć ukończone 18 lat, a Twoja wiedza z zakresu nauczanego przedmiotu musi być wystarczająca, aby prowadzić zajęcia na poziomie szkoły podstawowej lub średniej. Chcemy, aby nasi uczniowie czerpali radość z zajęć, więc również dla Ciebie nauczany przedmiot powinien być czymś przyjemnym.

  Ile mogę zarobić?

  Płacimy naszym lektorom 45 zł brutto za 60-minutowe zajęcia. Jeśli studiujesz, masz nie więcej niż 26 lat i posiadasz aktualną legitymację studencką, kwota realnej wypłaty „na rękę” dla Ciebie wyniesie 45 zł za przepracowane 60 minut. Od Ciebie zależy, ile godzin będziesz pracować i jakie będzie Twoje wynagrodzenie w każdym miesiącu. Podpisując z nami umowę deklarujesz dyspozycyjność na poziomie minimum 6h tygodniowo.

  Czy muszę samodzielnie rozliczać się z Urzędem Skarbowym? A co z ZUS?

  Nawiązując z nami współpracę, podpisujemy z Tobą umowę zlecenia. Po naszej stronie jest zgłoszenie Cię do ZUS i US, a także na koniec roku otrzymasz od nas swój PIT. NIE przerzucamy na Ciebie tych rozliczeń i formalności, my się tym za Ciebie zajmujemy.

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś rozliczać się z nami na podstawie faktury, również istnieje taka możliwość.

  Ile czasu muszę zadeklarować?

  Minimalny czas Twojej dyspozycyjności każdego tygodnia to 6 godzin. Ty decydujesz, czy będzie to jednego dnia 6h, czy trzy dni po 2h lub jakkolwiek inaczej. Oczywiście rozumiemy, że każdemu może przydarzyć się choroba lub wydarzyć się niespodziewana okoliczność. W takiej sytuacji chcielibyśmy, abyś odrobił godziny, które „wypadły”. Grafik układamy wspólnie z Tobą, aby obu stronom było wygodnie.

  Jakich narzędzi IT wymaga praca dla korepetytora online?

  Aby prowadzić zajęcia online, potrzebujesz komputer lub tablet z mikrofonem, kamerą oraz stabilnym łączem internetowym. Zalecane jest korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Chrome lub Safari.

  Przy wyborze sprzętu istotne jest, aby praca z uczniem była dla Was obojga komfortowa – korzystanie z wideokonferencji, chatu, interaktywnej tablicy, czy narzędzia ankietowego.

  Czy mogę pracować poza domem?

  To Ty decydujesz gdzie pracujesz. Z naszej strony jedyne wymagania to sprzęt i łącze internetowe, które pozwoli Ci prowadzić zajęcia. Dodatkowo, w czasie prowadzonych zajęć musisz być w miejscu, gdzie jest cicho, jasno i nie ma nic co mogłoby rozpraszać Ciebie lub Twojego ucznia.

  Czy mogę prowadzić inne zajęcia niż z przedmiotów szkolnych?

  Oczywiście! Powiedz nam w trakcie spotkania rekrutacyjnego, w czym czujesz się dobrze i prowadzenie, jakich zajęć Cię interesuje. Jeśli nie będziemy mogli od razu uruchomić takich zajęć, z pewnością rozpoczniemy informowanie naszych uczniów, o takiej możliwości.