Mamo, co tu powinno być? Tato, uczyłeś się tego?

Pomóż im, pomagając sobie!

 

Praca domowa, wypracowanie, klasówka, egzamin? Drogi Rodzicu, zapraszamy Cię do skorzystania z usług Reedu, ponieważ nie chcemy, abyś tracił energię na „powtórkę ze szkoły”. W ten sposób zaoszczędzisz czas swój oraz swoich dzieci. Podczas gdy nasi korepetytorzy skupiają się na nauczaniu dzieci w sposób odpowiedni do ich poziomu nauki, Ty masz czas na swoje sprawy. Co jest ciekawe, materiał często nie stanowi problemu dla dzieci, jednak sposób jego przedstawienia w szkole już tak. W związku z tym nasze dzieci mogą być coraz bardziej zagubione i sfrustrowane. Korepetycje z matematyki online lub zdalna nauka innego przedmiotu zdecydowanie może dziecku pomóc.
ludzie-laptop-testy

Co mówią rodzice o dzisiejszej szkole?

Nasze zajęcia są wyjątkowe

Teoria to jedynie narzędzie, nie cel sam w sobie
Dlatego nasi korepetytorzy ograniczają teorię do minimum, a skupiają się na rozmowie i zrozumieniu treści. Jest to droga do pragmatycznego i holistycznego poznania przedmiotu, z uwzględnieniem zależności między przedmiotami. Korepetycje z fizyki online są nam niestraszne i zadbamy, aby takie też się stały z każdego przedmiotu dla Waszych dzieci.
Zajęcia nie tylko uczą, ale też rozwijają
Poza wiedzą przedmiotową spotkania kształtują kluczowe kompetencje – ciekawość, dociekliwość, umiejętność zadawania pytań, logicznego myślenia i wyciągania wniosków.
Relacje między korepetytorem a uczniem są kluczowe
Najważniejszym narzędziem nauczyciela jest jego osobowość. Dlatego w Reedu stawiamy na pasjonatów, którzy potrafią dzielić się nią ze swoimi słuchaczami. Wspieramy ich szkoleniami i materiałami dydaktycznymi stworzonymi przy współpracy z Radą Ekspertów.
W zdrowym ciele zdrowy duch
Bezsprzecznie nauka nie może odbywać się kosztem zdrowia i dobrego samopoczucia. Korepetytorzy Reedu mają to na uwadze. W związku z tym dbają też o małe rzeczy mające wielkie znaczenie – aby pod ręką ucznia była zawsze szklanka wody, monitor był odpowiednio ustawiony, a po zajęciach przypominają o odrobinie ruchu.
Odpowiednie środowisko internetowe
W Reedu korzystamy z narzędzi do wideokonferencji, które zostały stworzone dla edukacji. Poza standardowymi funkcjami wideokonferencyjnymi nasi korepetytorzy i uczniowie mają dostęp do interaktywnej tablicy, której mogą używać w czasie lekcji oraz innych funkcji ułatwiających wspólną pracę, takich jak chat, narzędzia ankietowe oraz prezentacyjne.
Rada Ekspertów
Wyjątkowy charakter Reedu zainteresował troje wspaniałych polskich edukatorów, którzy dzielą się z nami swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu korepetytorzy mogą korzystać z bezcennego wsparcia i jeszcze lepiej pracować, aby zapewnić zdalną edukację na najwyższym poziomie.

Nasi Eksperci

Przemek Staroń, twórca Szkoły Staronia

Nauka w Reedu ma być “WOW”, dlatego mamy w Radzie Ekspertów prawdziwego magika  edukacji – Przemka Staronia.
Dla niezliczonej ilości rodziców i uczniów idealny przykład nauczyciela XXI wieku. Psycholog, wykładowca, trener i edukator, autor serii książek “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Tutor ponad 50 olimpijczyków z filozofii. Twórca magicznej sali zajęciowej #utrzy, wyróżniony w konkursie im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”, nagrodzony LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award, Nauczyciel Roku 2018, finalista Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020, Członek Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050… Można By wymieniać i wymieniać, jednak najważniejsze jest to, że Przemek po prostu kocha nauczać i samemu się uczyć, a wszystkie jego sukcesy są pochodną tej pasji!

Może chcecie poznać bliżej Przemka i jego metody edukacyjne? Kliknijcie poniższe książki, a przeniesiecie się do Szkoły Staronia i 3 bezpłatnych rozdziałów „Szkoły bohaterek i bohaterów”.

PStaron-ksiazki-kopia

Agnieszka Jankowiak-Maik, czyli Babka od Histy

Agnieszka Jankowiak-Maik, którą znamy jako „Babkę od Histy” jest nauczycielką historii i wos, aktywistką edukacyjna, tutorką, trenerką i publicystką. W 2020 roku została Laureatką Nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”, a w 2021 Medalu Wolności Słowa Grand Press i konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku. Pod koniec 2021 roku Agnieszka znalazła się na liście „50 Śmiałych” Wysokich Obcasów za sprzeciw wobec reformy edukacji. Jest też promotorką nowoczesnych metod nauczania, edukacji obywatelskiej i kobiecej strony historii.
Jak sama mówi „marzę o szkole przyjaznej i kreatywnej, wspierającej indywidualny rozwój uczennic i uczniów. Wierzę, że szkoła to ludzie, którzy są ważniejsi niż system. Chcę szkoły bez przemocy, testów i bezmyślnego wkuwania. Wierzę w moc kompetencji i umiejętności, nienawidzę reżimu i pruskiego drylu.”

Agnieszka nie tylko walczy o lepsze jutro edukacji w Polsce. Jako pisarka przedstawia prawdziwe losy historii naszego kraju. Zachęcamy do lektury!

AJMaik-ksiazka

Dawid Łasiński, czyli Pan Belfer

Dawid jest nauczycielem chemii z ponad 13-letnim stażem. W lutym 2017 r. stworzył postać Pana Belfra – nauczyciela z Internetów. Jest zwycięzcą konkursu Twórca Roku w kategorii edukacja i laureatem głównej nagrody Twórca Roku 2021. Dodatkowo w 2020 r. zdobył nagrodę Digital Shaper – lider cyfryzacji i nowych technologii w Polsce, a w 2019 był finalistą konkursu Nauczyciel Roku. W latach 2019 i 2020 wpisano go również na Listę100 osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. Dzięki swoim działaniom w roku 2017/2018 został uznany za jednego z 3 najbardziej innowacyjnych nauczycieli w Polsce. W związku z tym Microsoft zaprosił Dawida na międzynarodową konferencję dla nauczycieli Education Exchange do Singapuru. Ponadto jest autorem podręcznika do chemii dla szkoły podstawowej wydawnictwa MAC, a także pomysłodawcą i współtwórcą projektów internetowych wspierających edukację, takich jak: Nauczycielwsieci.pl , Lekcjewsieci.pl i Akademiaprzyrodnika.pl.

Pana Belfra najlepiej poznać subskrybując jego kanał na YouTube. A poniżej zamieszczamy bardzo ciekawe nagranie – „HIT! Belfer nagi przed kamerką – zdalne lekcje”. Zapraszamy do oglądania!

Nie czekaj dłużej, dołącz razem z dzieckiem do Reedu!

Skontaktuj się z działem HR Twojej firmy i spytaj, czy edukacja online dla dzieci od Reedu jest u Was benefitem pracowniczym. Jeśli nie, przekaż im adres naszej strony internetowej, a w zakładce Firmy będą mogli dowiedzieć się, jak dołączyć do grona klientów Reedu!

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania!

Czy Reedu świadczy usługi dla pojedynczych konsumentów?

Reedu w chwili obecnej świadczy usługi jedynie dla firm. Jednak gdy firma wykupi u nas pakiet godzin, pracownicy będą mogli indywidualnie dokupować kolejne godziny zajęć.

Jaki jest koszt godziny lekcyjnej?

Ceny lekcji są indywidualnie ustalane z każdą firmą i ich wysokość zależy od pakietu wykupionego przez daną firmę.

Jeśli moja firma współpracuje z Reedu, to czy mogę indywidualnie dokupić zajęcia?

Oczywiście! Jeśli Twoja firma ma podpisaną z nami umowę, a Ty masz przyznany pakiet godzin w Reedu w ramach benefitu pracowniczego, gdy wykorzystasz wszystkie „firmowe” godziny, możesz dokupić tyle godzin ile potrzebujesz.

Jaki jest koszt dokupowanej godziny do pakietu w ramach firmy?

Koszty dokupowanych godzin do pakietów firmowych są na poziomie cen rynkowych zajęć oferowanych przez tutorów online. Koszt godziny możesz sprawdzić po zalogowaniu się w systemie na reedu.eu.

Jaki sprzęt jest niezbędny do wzięcia udziału w zajęciach online?

Aby wziąć udział w zajęciach online, potrzebujesz komputer lub urządzenie mobilne (tablet lub smartfon) z mikrofonem, kamerą oraz stabilnym łączem internetowym. Zalecane jest korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Chrome lub Safari.

Czy w zajęciach może wziąć udział więcej niż jeden uczeń?

Obecnie skupiamy się na zajęciach 1 na 1, jednak niebawem planujemy również uruchomienie zajęć w małych, kameralnych grupach.

Jakich zajęć uczycie?

Realizujemy zajęcia edukacyjne i doszkalające w zakresie lekcji prowadzonych w szkole podstawowej oraz ponadpodstawowej, w ramach podstawy programowej.